Pereiti prie pagrindinio turinio

eSIM Medeljinas

HelloRoam eSIM planas miestui Medellin prasideda nuo 2,92 € ir veikia Claro 4G tinkluose. Suaktyvinkite QR kodu per dvi minutes iPhone arba Android įrenginyje. Jokios sutarties ir jokių roaming mokesčių.

eSIM planai Medellin be roaming mokesčių

Žiūrėti paketo informaciją
Pasirinkta 1 dienos kelionė

Dienų skaičius

Daugiau dienų, mažesnė dienos kaina!

eSIM kortelių skaičius

Kiek keliautojų?

1eSIM
Iš viso
7,40 €

ir uždirbkite 0,36 € kredito

Greitai apmokėti

Pasirinkite eSIM skaičių

Kiek keliautojų

1eSIM
Iš viso
7,40 €

ir uždirbkite 0,36 € kredito

Įdiekite eSIM bet kada. Planas prasideda tą akimirką, kai jūsų įrenginys prisijungia prie vietinio tinklo paskirties vietoje.

Saugus mokėjimas

Šifruota ir saugu

VisaMastercardAmexApple PayGoogle PayJCBUnionPay

HelloRoam parduoda išankstinio apmokėjimo eSIM Medeljinas duomenų planus nuo 2,92 €. HelloRoam teikia ryšį 185+ šalyse per 212+ partnerių tinklų. Jūsų eSIM automatiškai prisijungia prie vietinių 4G tinklų vos nusileidus. Aktyvuokite QR kodu per mažiau nei 2 minutes. Jūsų Telia LT, Tele2 ar Bitė numeris lieka aktyvus dviejų SIM režimu, o eSIM tvarko duomenis.

tinklai
212+
tinklo tipas
4G
aktyvavimas
mažiau nei 2 minutės

Atnaujinta

HelloRoam Medellin eSIM vietiniai tinklai

Pigus eSIM Medeljinas, pradedant nuo 2,92 €. Vietos 4G duomenys per vietinius partnerių tinklus, o greitis priklauso nuo vietinio tinklo. Veikia bet kuriame operatoriaus neužrakintame telefone, kuris palaiko eSIM. Oro uosto kioskuose Medellin taikomi aukštesni tarifai ir tenka laukti eilėse. HelloRoam siūlo e SIM planą miestui Medellin nuo 2,92 €, veikiantį Claro 4G tinkluose. Nuskaitykite QR kodą bet kuriuo metu ir būsite prisijungę per kelias minutes. Jokio fizinio SIM keitimo, jokios sutarties.

eSIM Medeljinas su 4G aprėptimi

Medeljinas yra Kolumbijos antras pagal dydį miestas, žinomas dėl inovacijų, kalnų tramvajaus ir Botero aikštės. HelloRoam Medeljino eSIM veikia per Claro 4G LTE tinklą. EU roaming negalioja. Planai nuo 2,92 €.

  • Planai nuo 2,92 € su 4G greičiu
  • Aprėptis iš Claro
  • Akimirksniu suaktyvinamas per mažiau nei 2 minutes
  • Pinigų grąžinimas per 180 dienų už neaktyvuotus eSIM
  • Medeljinas aprėptis pagrindiniuose miestuose
Tinklas
4G
Planai nuo
2,92 €
Aktyvavimas
Mažiau nei 2 min.
Pinigų grąžinimas
180 dienų neaktyvuotam eSIM
Kaip naudoti HelloRoam

Kaip nustatyti eSIM Medeljinas

Atlikite šiuos veiksmus, kad pradėtumėte naudoti HelloRoam eSIM iPhone arba Android įrenginyje.

Nustatykite eSIM iPhone su HelloRoam programėle

Nustatykite eSIM Android įrenginyje su HelloRoam programėle

  1. 1

    Pasirinkite planą ir apmokėkite

    Pasirinkite duomenų planą savo paskirties šaliai ir saugiai apmokėkite internetu.

  2. iPhone nuskaito QR kodą eSIM įdiegimui
    Android nuskaito QR kodą eSIM įdiegimui
    2

    Nuskenuokite QR kodą

    Nuskenuokite QR kodą, atsiųstą į jūsų el. paštą, kad įdiegtumėte eSIM.

  3. 3

    Paruoštas atvykus

    eSIM įsidiegia iš karto ir aktyvuojasi, vos jums nutūpus.

  4. HelloRoam programėlė, rodanti, kiek duomenų liko jūsų eSIM plane
    4

    Tvarkykite iš programėlės

    Stebėkite naudojimą, pridėkite duomenų ir tvarkykite visus eSIM iš HelloRoam programėlės.

Planai pasikeitė? Nesijaudinkite, mes pasirūpinsime.

Planai keičiasi. Su HelloRoam galite prašyti pinigų grąžinimo už bet kurį eSIM, kuris nebuvo aktyvuotas, per 180 dienų nuo pirkimo.

Sužinokite daugiau apie mūsų pinigų grąžinimo politiką

HelloRoam eSIM Medeljinas vs kelionių SIM kortelė ar Telia, Bitė ir Tele2 roamingas

Lyginate eSIM ir kelionių SIM kortelę Medeljinas kelionei? Su eSIM aplenksite oro uosto SIM kioską. Už ES ribų Telia ar Tele2 roaming mokesčiai greitai susideda. HelloRoam parduoda išankstinio mokėjimo eSIM Medeljinas kelionei nuo 2,92 €, su 180 dienų pinigų grąžinimu už neaktyvuotas eSIM.

Kodėl keliautojai iš Lietuvos renkasi HelloRoam eSIM Medeljinas

  • 24/7 gyvas pokalbis

    Reikia pagalbos 2 val. nakties Tokijuje ar vidurnaktį Paryžiuje? HelloRoam pagalba veikia 24/7. Rašykite mums per tiesioginį pokalbį, WhatsApp arba el. paštu help@helloroam.com. Mobiliojo ryšio problemos nelaukia darbo valandų, todėl nelaukiame ir mes.

  • Geriausia eSIM Medeljinas kelionėms

    Naudokitės duomenimis 4G greičiu nuo pat nutūpimo Medeljinas. Už ES ribų išvengsite namų operatoriaus roaming mokesčių. HelloRoam per kelias minutes sujungia jus su vietos operatorių tinklais, nesvarbu, ar keliaujate, ar dirbate. Ryšys pradeda veikti dar prieš praeinant muitinę.

  • Dviguba SIM – namų numeris lieka

    Palikite lietuvišką Telia Lietuva, Tele2 ar Bitė kortelę aktyvią skambučiams ir žinutėms namuose. HelloRoam eSIM tvarko duomenis kaip atskira linija bet kuriame dvigubą SIM palaikančiame telefone. Duomenų paketas veikia nepriklausomai – jūsų namų numeris niekur nedingsta.

  • 212+ operatorių tinklų įskaitant Medeljinas

    HelloRoam eSIM jungiasi prie 212+ operatorių tinklų 185+ šalyse. Telefonas automatiškai prisijungia prie partnerio 4G tinklo. Prie tinklo prisijungiate iškart, operatoriaus rinktis rankiniu būdu nereikia.

  • Įspėjimai prieš baigiantis duomenims

    HelloRoam atsiunčia el. laišką, kai fiksuoto plano duomenų lieka nedaug, todėl galite laiku papildyti planą arba nusipirkti naują. Jei planas palaiko papildymą ir dar galioja, papildykite jį programėlėje, nediegdami eSIM iš naujo ir nevykdami į parduotuvę. Naują išankstinio mokėjimo duomenų paketą paskyros skydelyje pridėsite per mažiau nei minutę.

  • Vietinis 4G greitis

    Jūsų Medeljinas eSIM jungiasi prie vietinių 4G tinklų. Telefonas prisijungia prie pasiekiamo HelloRoam partnerio tinklo, kuriuo galite naudotis navigacijai, srautiniam turiniui ir vaizdo skambučiams. Greitis priklauso nuo vietinio tinklo ir jūsų buvimo vietos.

  • Regioniniai ir pasauliniai planai

    Keliaujate per kelias šalis? HelloRoam regioniniai planai vienu pirkimu apima daug šalių Europoje, Azijoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei kitur. Vienas duomenų paketas kelioms kryptims, jokio SIM keitimo kirtus sieną.

  • Interneto taškas ir duomenų dalijimasis Medeljinase

    Bendrinkite Medeljinas eSIM duomenis su nešiojamuoju kompiuteriu ar planšete per telefono interneto tašką. Jokių papildomų mokesčių, jokios sąrankos. Veikia su visais eSIM suderinamos telefonais. Mobilieji duomenys dalijamasi akimirksniu – visi kelionės dalyviai lieka prisijungę iš vieno plano.

eSIM Kainos Medeljinas

geriausia eSIM Medeljinas kelionėms su HelloRoam

eSIM Kainos Medeljinas
Dienų skaičiusKaina
1 diena7,40 €
3 dienos21,09 €
7 dienos45,57 €
15 dienos88,78 €
22 dienos120,45 €
30 dienos150,92 €

HelloRoam ir kiti eSIM paslaugų teikėjai Medeljinas

Palyginkite HelloRoam su Airalo, Holafly, Nomad, Saily ir Ubigi šiai krypčiai. Lentelėje palyginta: 180 dienų pinigų grąžinimas už neaktyvuotas eSIM, mokesčiai už viršytus duomenis ir QR kodo pristatymo laikas. HelloRoam QR kodas paprastai atkeliauja el. paštu per kelias minutes po apmokėjimo.

Funkcijų palyginimas
Funkcijų palyginimasHelloRoam
AiraloHolaflyNomadSailyUbigi
180 dienų pinigų grąžinimas (neaktyvuotoms eSIM)Funkcija prieinamaFunkcija neprieinamaFunkcija prieinamaFunkcija neprieinamaFunkcija neprieinamaFunkcija neprieinama
Jokių papildomų mokesčių už duomenisFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinama
Momentinis QR kodo pristatymasFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinama

Kas yra e SIM? Kaip eSIM veikia Medeljinas kelionėse

Medeljinas eSIM – skaitmeninė SIM kortelė, įmontuota tiesiai į jūsų telefoną. Jokio plastikinio lusto, jokio SIM lizdo. Nuskenuokite QR kodą ir aktyvuokite eSIM per mažiau nei 2 minutes bet kuriame eSIM suderinamos telefone. Veikia kaip išankstinio mokėjimo SIM užsienio kelionėms – be oro uosto parduotuvės, be fizinės kortelės keitimo, be operatoriaus sutarties. vadovas

Sužinoti daugiau apie eSIM

Medeljino eSIM ryšio vadovas lietuviams

Medeljinas turi gerą 4G LTE per Claro El Poblado, metro sistemoje ir oro uoste. HelloRoam Kolumbijos eSIM apima visą šalį.

  • HelloRoam jungiasi prie Claro 4G (Medeljinas)
  • 4G LTE El Poblado, metro linijose ir José María Córdova ore uoste
  • Vienas Kolumbijos planas apima Medeljinas, Bogotą ir Kartacheną
  • EU roaming negalioja, HelloRoam eSIM siūlo aiškią fiksuotą kainą
Šaltiniai
  1. GSMA Intelligence ();
  2. ITU Digital Development Dashboard 2025 ()

eSIM kelionių patarimai – Medeljinas

  1. Aktyvuokite eSIM Vilniuje prieš skrydį

    Nuskanuokite QR kodą namuose. Nusleisdami Medeljino ore uoste ryšys per Claro jungiasi automatiškai.

  2. El Poblado yra saugiausias turistų rajonas

    El Poblado ir Laureles rajonai yra rekomenduojami turistams dėl saugumo ir infrastruktūros. HelloRoam eSIM leidžia naudoti žemėlapius ir ieškoti informacijos.

  3. MetroCable siūlo puikų vaizdą

    Medeljino kalnų tramvajus MetroCable jungiasi su metro sistema ir siūlo panoraminį miesto vaizdą. Naudokite HelloRoam eSIM ryšį informacijai ir nuotraukoms.

  4. Gruodis iki kovas ir birželis iki rugpjūtis yra sausesni

    Kolumbijoje yra du sausnčio sezonai: gruodis iki kovas ir birželis iki rugpjūtis. Šie mėnesiai tinka labiausiai.

  5. Vienas Kolumbijos planas apima Medeljinas ir Kartacheną

    HelloRoam Kolumbijos eSIM galioja visoje šalyje. Jei keliaujate į Kartacheną ar Bogotą, nereikia naujo plano.

Geriausias laikas lietuviams lankytis Medeljine

Medeljinas turi malonų klimatą ištisus metus (22 iki 28 laipsniai). Gruodis iki kovas ir birželis iki rugpjūtis yra sausesni ir tinkamiausi lankytis. Balandis ir lapkritis yra lietingesni.

Lankytinos vietos: Medeljinas

  • Palacio De La Cultura Rafael Uribe Uribe, Kolumbija

    Palacio De La Cultura Rafael Uribe Uribe

    Palacio de La Cultura Rafael Uribe Uribe yra viena įspūdingiausių vietų regione. Naršykite laisvai su HelloRoam eSIM.

    Patikrinkite darbo valandas ir mokesčius prieš apsilankymą.

  • Palacio De La Cultura Rafael Uribe Uribe, Kolumbija

    Palacio De La Cultura Rafael Uribe Uribe

    Palacio de La Cultura Rafael Uribe Uribe yra viena įspūdingiausių vietų regione. Naršykite laisvai su HelloRoam eSIM.

    Patikrinkite darbo valandas ir mokesčius prieš apsilankymą.

  • Medell N City Skyline And Aburr Valley, Kolumbija

    Medell N City Skyline And Aburr Valley

    Atraskite Medell N City Skyline and Aburr Valley nesijaudindami dėl interneto. HelloRoam eSIM veikia iš karto.

    Avėkite patogius batus apylinkių tyrinėjimui.

Skaidrė 1 iš 3

Atsiliepimai

Ką sako mūsų klientai

Tikri atsiliepimai iš Trustpilot ir App Store, išversti iš anglų kalbos.

40 tūkst.+ keliautojų naudojosi HelloRoam

Cat

Trustpilot
Per kelionę po Europą mano viešbučio Wi-Fi buvo toks lėtas, o už viešbučio ribų Wi-Fi buvo nepatikimas. Nebegalėjau to pakęsti, tad kelioms dienoms įsigijau helloroam. Buvo keblu viską teisingai įdiegti dėl pagrindinių nustatymų (su mano originaliu numeriu). Bet susisiekiau su jų klientų aptarnavimu per WhatsApp. Super greitai atsakė ir labai padėjo, nurodė konkrečius ir aiškius žingsnius, kaip išspręsti problemą. Džiaugiuosi, kad kelionės metu turėjau 4G roamingą, o ne vargau su vis trūkinėjančiu Wi-Fi!!

Šio kliento įvertinimas: 5 iš 5

Keliautoja šypsosi prie oro uosto lango, laikydama telefoną
Labai gera patirtis! eSIM buvo lengva įdiegti ir Londone veikė puikiai. Buvo daug pigiau, nei būtų kainavę ten naudotis savo operatoriumi.

Ilona

Trustpilot

Šio kliento įvertinimas: 5 iš 5

metulker

App Store
Sunku įdiegti, bet pagalba buvo gera

Šio kliento įvertinimas: 5 iš 5

Reuben

Trustpilot
Labai patenkintas HelloRoam. Viskas veikė taip, kaip tikėjausi: nuo susirašinėjimo ir Google Maps iki srautinio transliavimo, be jokių problemų. Paprasta naudotis, patikima ir nebrangu. Keliaudamas mielai vėl jais naudočiausi.

Šio kliento įvertinimas: 5 iš 5

Žygeiviai su kuprinėmis eina Didžiąja kinų siena

Angeline

Trustpilot
Patikimas ryšys. Priimtinos kainos.

Šio kliento įvertinimas: 4 iš 5

Atnaujinta

Dažniausiai užduodami klausimai apie eSIM Medeljinas

Kaip aktyvuoti eSIM planą miestui Medellin prieš išvykstant?

eSIM planas miestui Medellin veikia Claro 4G tinkluose nuo 2,92 €. HelloRoam QR kodą paprastai atsiunčia el. paštu per kelias minutes po apmokėjimo. Nuskaitykite ir pradėkite naudotis duomenimis per dvi minutes.

Ar galima naudotis e-sim Medellin be roaming mokesčių?

Visi HelloRoam planai miestui Medellin prasideda nuo 2,92 € be jokių roaming mokesčių. Tinklai veikia per Claro 4G infrastruktūrą su vietinio greičio duomenimis. Jokios sutarties ir 180 dienų grąžinimas neaktyvuotam eSIM.

Koks geriausias eSIM Medeljinas?

HelloRoam yra geriausias eSIM Medeljinas pasirinkimas: jungiasi prie 212+ operatorių tinklų 185+ šalių, planai prasideda nuo 2,92 €. Aktyvavimas per QR kodą trunka mažiau nei 2 minutes bet kuriame atrakintame eSIM palaikančiame telefone. Gausite vietos 4G greitį, 180 dienų grąžinimą už neaktyvuotą eSIM ir 24/7 gyvą palaikymą.

Kiek kainuoja eSIM Medeljinas?

eSIM planai Medeljinas su HelloRoam prasideda nuo 2,92 €. Fiksuotų duomenų planų dydžiai skiriasi pagal šalį, o šiame puslapyje rasite visus parduodamus dydžius. Neriboti planai, kur jie siūlomi, apmokami už dieną. Visi planai apima vietos 4G prieigą be papildomų mokesčių ir be operatoriaus sutarties.

Kuriais tinklais veikia eSIM Medeljinas?

Jūsų eSIM Medeljinas jungiasi prie vietos 4G operatorių tinklų. Atvykus telefonas prie partnerio tinklo prisijungia automatiškai. Aprėptis priklauso nuo vietinio tinklo: paprastai ji stipriausia miestuose ir prie pagrindinių kelių, o kaimo vietovėse gali būti silpnesnė. Greitis taip pat priklauso nuo vietinio tinklo.

Kaip gauti eSIM Medeljinas?

HelloRoam eSIM Medeljinas gauti – trys žingsniai. Pirma, pasirinkite planą helloroam.com ir apmokėkite. Antra, nuskenuokite QR kodą iš patvirtinimo el. laiško telefono nustatymuose. Trečia, eSIM įsidiegia ir aktyvuojasi per mažiau nei 2 minutes. Jokio vizito į parduotuvę, jokios SIM kortelės, jokio laukimo.

Peržiūrėkite visus Pietų Amerika eSIM planus

App Store rating4,7/5

Atsisiųskite programėlę. Keliauk protingiau.

Pirkite, aktyvuokite ir stebėkite savo eSIM iš bet kur, bet kurioje kelionėje.

4,7
App Store rating
Nuskaitykite, kad atsisiųstumėte HelloRoam eSIM programėlę iOS ir Android įrenginiams