Pereiti prie pagrindinio turinio

eSIM Kairas

HelloRoam eSIM planas miestui Cairo prasideda nuo 4,31 € ir veikia Orange, Etisalat, ir Vodafone 5G tinkluose. Suaktyvinkite QR kodu per dvi minutes iPhone arba Android įrenginyje. Jokios sutarties ir jokių roaming mokesčių.

eSIM Cairo mobiliojo interneto planai

Žiūrėti paketo informaciją
Pasirinkta 1 dienos kelionė

Dienų skaičius

Daugiau dienų, mažesnė dienos kaina!

eSIM kortelių skaičius

Kiek keliautojų?

1eSIM
Iš viso
5,45 €

ir uždirbkite 0,26 € kredito

Greitai apmokėti

Pasirinkite eSIM skaičių

Kiek keliautojų

1eSIM
Iš viso
5,45 €

ir uždirbkite 0,26 € kredito

Įdiekite eSIM bet kada. Planas prasideda tą akimirką, kai jūsų įrenginys prisijungia prie vietinio tinklo paskirties vietoje.

Saugus mokėjimas

Šifruota ir saugu

VisaMastercardAmexApple PayGoogle PayJCBUnionPay

HelloRoam parduoda išankstinio apmokėjimo eSIM Kairas duomenų planus nuo 4,31 €. HelloRoam teikia ryšį 185+ šalyse per 212+ partnerių tinklų. Jūsų eSIM automatiškai prisijungia prie vietinių 5G tinklų vos nusileidus. Aktyvuokite QR kodu per mažiau nei 2 minutes. Jūsų Telia LT, Tele2 ar Bitė numeris lieka aktyvus dviejų SIM režimu, o eSIM tvarko duomenis.

tinklai
212+
tinklo tipas
5G
aktyvavimas
mažiau nei 2 minutės

Atnaujinta

eSIM Cairo QR aktyvinimas be eilių

Pigus eSIM Kairas, pradedant nuo 4,31 €. Vietos 5G duomenys per vietinius partnerių tinklus, o greitis priklauso nuo vietinio tinklo. Veikia bet kuriame operatoriaus neužrakintame telefone, kuris palaiko eSIM. Oro uosto kioskuose Cairo taikomi aukštesni tarifai ir tenka laukti eilėse. HelloRoam siūlo e SIM planą miestui Cairo nuo 4,31 €, veikiantį Orange, Etisalat, ir Vodafone 5G tinkluose. Nuskaitykite QR kodą bet kuriuo metu ir būsite prisijungę per kelias minutes. Jokio fizinio SIM keitimo, jokios sutarties.

eSIM Kairas su 5G aprėptimi

Kairas yra Egipto sostinė ir Piramidžių miestas. HelloRoam Kairas eSIM veikia per Vodafone EG ir Orange EG 4G LTE tinklus. Aktyvuokite planą Vilniuje prieš skrydį ir Kairo oro uoste jau turėkite ryšį. Planai nuo 4,31 €.

  • Planai nuo 4,31 € su 5G greičiu
  • Aprėptis iš Orange ir dar 2+ operatorių
  • Akimirksniu suaktyvinamas per mažiau nei 2 minutes
  • Pinigų grąžinimas per 180 dienų už neaktyvuotus eSIM
  • Kairas aprėptis pagrindiniuose miestuose
Tinklas
5G
Planai nuo
4,31 €
Aktyvavimas
Mažiau nei 2 min.
Pinigų grąžinimas
180 dienų neaktyvuotam eSIM
Kaip naudoti HelloRoam

Kaip nustatyti eSIM Kairas

Atlikite šiuos veiksmus, kad pradėtumėte naudoti HelloRoam eSIM iPhone arba Android įrenginyje.

Nustatykite eSIM iPhone su HelloRoam programėle

Nustatykite eSIM Android įrenginyje su HelloRoam programėle

  1. 1

    Pasirinkite planą ir apmokėkite

    Pasirinkite duomenų planą savo paskirties šaliai ir saugiai apmokėkite internetu.

  2. iPhone nuskaito QR kodą eSIM įdiegimui
    Android nuskaito QR kodą eSIM įdiegimui
    2

    Nuskenuokite QR kodą

    Nuskenuokite QR kodą, atsiųstą į jūsų el. paštą, kad įdiegtumėte eSIM.

  3. 3

    Paruoštas atvykus

    eSIM įsidiegia iš karto ir aktyvuojasi, vos jums nutūpus.

  4. HelloRoam programėlė, rodanti, kiek duomenų liko jūsų eSIM plane
    4

    Tvarkykite iš programėlės

    Stebėkite naudojimą, pridėkite duomenų ir tvarkykite visus eSIM iš HelloRoam programėlės.

Planai pasikeitė? Nesijaudinkite, mes pasirūpinsime.

Planai keičiasi. Su HelloRoam galite prašyti pinigų grąžinimo už bet kurį eSIM, kuris nebuvo aktyvuotas, per 180 dienų nuo pirkimo.

Sužinokite daugiau apie mūsų pinigų grąžinimo politiką

HelloRoam eSIM Kairas vs kelionių SIM kortelė ar Telia, Bitė ir Tele2 roamingas

Lyginate eSIM ir kelionių SIM kortelę Kairas kelionei? Su eSIM aplenksite oro uosto SIM kioską. Už ES ribų Telia ar Tele2 roaming mokesčiai greitai susideda. HelloRoam parduoda išankstinio mokėjimo eSIM Kairas kelionei nuo 4,31 €, su 180 dienų pinigų grąžinimu už neaktyvuotas eSIM.

Kodėl keliautojai iš Lietuvos renkasi HelloRoam eSIM Kairas

  • 24/7 gyvas pokalbis

    Reikia pagalbos 2 val. nakties Tokijuje ar vidurnaktį Paryžiuje? HelloRoam pagalba veikia 24/7. Rašykite mums per tiesioginį pokalbį, WhatsApp arba el. paštu help@helloroam.com. Mobiliojo ryšio problemos nelaukia darbo valandų, todėl nelaukiame ir mes.

  • Geriausia eSIM Kairas kelionėms

    Naudokitės duomenimis 5G greičiu nuo pat nutūpimo Kairas. Už ES ribų išvengsite namų operatoriaus roaming mokesčių. HelloRoam per kelias minutes sujungia jus su vietos operatorių tinklais, nesvarbu, ar keliaujate, ar dirbate. Ryšys pradeda veikti dar prieš praeinant muitinę.

  • Dviguba SIM – namų numeris lieka

    Palikite lietuvišką Telia Lietuva, Tele2 ar Bitė kortelę aktyvią skambučiams ir žinutėms namuose. HelloRoam eSIM tvarko duomenis kaip atskira linija bet kuriame dvigubą SIM palaikančiame telefone. Duomenų paketas veikia nepriklausomai – jūsų namų numeris niekur nedingsta.

  • 212+ operatorių tinklų įskaitant Kairas

    HelloRoam eSIM jungiasi prie 212+ operatorių tinklų 185+ šalyse. Telefonas automatiškai prisijungia prie partnerio 5G tinklo. Prie tinklo prisijungiate iškart, operatoriaus rinktis rankiniu būdu nereikia.

  • Įspėjimai prieš baigiantis duomenims

    HelloRoam atsiunčia el. laišką, kai fiksuoto plano duomenų lieka nedaug, todėl galite laiku papildyti planą arba nusipirkti naują. Jei planas palaiko papildymą ir dar galioja, papildykite jį programėlėje, nediegdami eSIM iš naujo ir nevykdami į parduotuvę. Naują išankstinio mokėjimo duomenų paketą paskyros skydelyje pridėsite per mažiau nei minutę.

  • Vietinis 5G greitis

    Jūsų Kairas eSIM jungiasi prie vietinių 5G tinklų. Telefonas prisijungia prie pasiekiamo HelloRoam partnerio tinklo, kuriuo galite naudotis navigacijai, srautiniam turiniui ir vaizdo skambučiams. Greitis priklauso nuo vietinio tinklo ir jūsų buvimo vietos.

  • Regioniniai ir pasauliniai planai

    Keliaujate per kelias šalis? HelloRoam regioniniai planai vienu pirkimu apima daug šalių Europoje, Azijoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei kitur. Vienas duomenų paketas kelioms kryptims, jokio SIM keitimo kirtus sieną.

  • Interneto taškas ir duomenų dalijimasis Kairase

    Bendrinkite Kairas eSIM duomenis su nešiojamuoju kompiuteriu ar planšete per telefono interneto tašką. Jokių papildomų mokesčių, jokios sąrankos. Veikia su visais eSIM suderinamos telefonais. Mobilieji duomenys dalijamasi akimirksniu – visi kelionės dalyviai lieka prisijungę iš vieno plano.

eSIM Kainos Kairas

geriausia eSIM Kairas kelionėms su HelloRoam

eSIM Kainos Kairas
Dienų skaičiusKaina
1 diena5,45 €
3 dienos15,51 €
7 dienos33,54 €
15 dienos65,34 €
22 dienos88,64 €
30 dienos111,08 €

HelloRoam ir kiti eSIM paslaugų teikėjai Kairas

Palyginkite HelloRoam su Airalo, Holafly, Nomad, Saily ir Ubigi šiai krypčiai. Lentelėje palyginta: 180 dienų pinigų grąžinimas už neaktyvuotas eSIM, mokesčiai už viršytus duomenis ir QR kodo pristatymo laikas. HelloRoam QR kodas paprastai atkeliauja el. paštu per kelias minutes po apmokėjimo.

Funkcijų palyginimas
Funkcijų palyginimasHelloRoam
AiraloHolaflyNomadSailyUbigi
180 dienų pinigų grąžinimas (neaktyvuotoms eSIM)Funkcija prieinamaFunkcija neprieinamaFunkcija prieinamaFunkcija neprieinamaFunkcija neprieinamaFunkcija neprieinama
Jokių papildomų mokesčių už duomenisFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinama
Momentinis QR kodo pristatymasFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinama

Kas yra e SIM? Kaip eSIM veikia Kairas kelionėse

Kairas eSIM – skaitmeninė SIM kortelė, įmontuota tiesiai į jūsų telefoną. Jokio plastikinio lusto, jokio SIM lizdo. Nuskenuokite QR kodą ir aktyvuokite eSIM per mažiau nei 2 minutes bet kuriame eSIM suderinamos telefone. Veikia kaip išankstinio mokėjimo SIM užsienio kelionėms – be oro uosto parduotuvės, be fizinės kortelės keitimo, be operatoriaus sutarties. vadovas

Sužinoti daugiau apie eSIM

Kairo eSIM ryšio vadovas lietuviams

Kairas turi gerą 4G LTE per Vodafone EG ir Orange EG. Piramidžių kompleksas, oro uostas ir miesto centras turi patikimą ryšį. HelloRoam Egipto eSIM apima visą šalį.

  • HelloRoam jungiasi prie Orange 5G, Etisalat 5G, Vodafone 5G (Kairas)
  • 4G LTE Gizos piramidžių komplekse, Kairo centro ir oro uoste
  • Vienas Egipto planas apima Kairą, Hurghadą ir Šarm el Šeichą
  • EU roaming negalioja, HelloRoam eSIM siūlo aiškią fiksuotą kainą
Šaltiniai
  1. GSMA Intelligence ();
  2. ITU Digital Development Dashboard 2025 ()

eSIM kelionių patarimai – Kairas

  1. Aktyvuokite eSIM Vilniuje prieš skrydį

    Nuskanuokite QR kodą namuose. Nusileisdami Kaire ryšys per Vodafone EG jungiasi automatiškai. Iš karto galite atidaryti žemėlapius Gizai.

  2. Piramidžių bilietus rezervuokite internetu

    Gizos piramidžių komplekso bilietai galimi internetu. Rezervuokite prieš skrydį naudodami HelloRoam eSIM ryšį ar namuose, kad išvengtumėte eilių.

  3. Uber veikia Kaire

    Uber yra plačiai naudojamas Kaire ir yra saugesnis pasirinkimas nei gatvės taksi dėl aiškios kainos. Naudokite HelloRoam eSIM ryšį Uber programėlei.

  4. Spalio iki vasaris yra geriausias sezonas

    Spalio iki vasario mėnesiai siūlo malonų orą (20 iki 28 laipsnių) Piramidžių apžiūrai. Vasaros (birželis iki rugpjūtis) karštis viršija 40 laipsnių.

  5. Vienas Egipto planas apima Kairą ir Raudonosios jūros kurortus

    HelloRoam Egipto eSIM galioja visoje šalyje. Jei keliaujate į Hurghadą ar Šarm el Šeichą po Kairo, nereikia naujo plano.

Geriausias laikas lietuviams lankytis Kaire

Spalio iki vasario mėnesiai siūlo geriausią orą (15 iki 28 laipsnių) lankytis Piramidėms ir muziejams. Kovas, balandis ir lapkritis yra taip pat geri. Birželis iki rugpjūtis yra labai karšta (35 iki 45 laipsnių) Kaire.

Lankytinos vietos: Kairas

  • Great Pyramid Of Giza, Egiptas

    Great Pyramid Of Giza

    Great Pyramid of Giza yra vieta, kurią turėtų pamatyti visi. Dalinkitės akimirkomis su HelloRoam eSIM.

    Aplankykite anksti ryte, kad išvengtumėte minios.

  • Great Pyramids Of Giza, Egiptas

    Great Pyramids Of Giza

    Atraskite Great Pyramids of Giza grožį kelionės metu. HelloRoam eSIM užtikrina patikimą ryšį.

    Karštomis dienomis atsinešte vandens butelį ir apsaugos nuo saulės priemonę.

  • Cairo Tower, Egiptas

    Cairo Tower

    Cairo Tower siūlo neužmirštamą patirtį kiekvienam lankytojui. Prisijunkite lengvai su HelloRoam eSIM.

    Aplankykite anksti ryte, kad išvengtumėte minios.

Skaidrė 1 iš 3

Atsiliepimai

Ką sako mūsų klientai

Tikri atsiliepimai iš Trustpilot ir App Store, išversti iš anglų kalbos.

40 tūkst.+ keliautojų naudojosi HelloRoam

Cat

Trustpilot
Per kelionę po Europą mano viešbučio Wi-Fi buvo toks lėtas, o už viešbučio ribų Wi-Fi buvo nepatikimas. Nebegalėjau to pakęsti, tad kelioms dienoms įsigijau helloroam. Buvo keblu viską teisingai įdiegti dėl pagrindinių nustatymų (su mano originaliu numeriu). Bet susisiekiau su jų klientų aptarnavimu per WhatsApp. Super greitai atsakė ir labai padėjo, nurodė konkrečius ir aiškius žingsnius, kaip išspręsti problemą. Džiaugiuosi, kad kelionės metu turėjau 4G roamingą, o ne vargau su vis trūkinėjančiu Wi-Fi!!

Šio kliento įvertinimas: 5 iš 5

Keliautoja šypsosi prie oro uosto lango, laikydama telefoną
Labai gera patirtis! eSIM buvo lengva įdiegti ir Londone veikė puikiai. Buvo daug pigiau, nei būtų kainavę ten naudotis savo operatoriumi.

Ilona

Trustpilot

Šio kliento įvertinimas: 5 iš 5

metulker

App Store
Sunku įdiegti, bet pagalba buvo gera

Šio kliento įvertinimas: 5 iš 5

Reuben

Trustpilot
Labai patenkintas HelloRoam. Viskas veikė taip, kaip tikėjausi: nuo susirašinėjimo ir Google Maps iki srautinio transliavimo, be jokių problemų. Paprasta naudotis, patikima ir nebrangu. Keliaudamas mielai vėl jais naudočiausi.

Šio kliento įvertinimas: 5 iš 5

Žygeiviai su kuprinėmis eina Didžiąja kinų siena

Angeline

Trustpilot
Patikimas ryšys. Priimtinos kainos.

Šio kliento įvertinimas: 4 iš 5

Atnaujinta

Dažniausiai užduodami klausimai apie eSIM Kairas

Kaip aktyvuoti eSIM planą miestui Cairo prieš išvykstant?

eSIM planas miestui Cairo veikia Orange, Etisalat, ir Vodafone 5G tinkluose nuo 4,31 €. Jūsų QR kodas paprastai atkeliauja el. paštu per kelias minutes po apmokėjimo. Nuskaitykite ir pradėkite naudotis duomenimis per dvi minutes.

Ar galima naudotis e-sim Cairo be roaming mokesčių?

Visi HelloRoam planai miestui Cairo prasideda nuo 4,31 € be jokių roaming mokesčių. Tinklai veikia per Orange, Etisalat, ir Vodafone 5G infrastruktūrą su vietinio greičio duomenimis. Jokios sutarties ir 180 dienų grąžinimas neaktyvuotam eSIM.

Koks geriausias eSIM Kairas?

HelloRoam yra geriausias eSIM Kairas pasirinkimas: jungiasi prie 212+ operatorių tinklų 185+ šalių, planai prasideda nuo 4,31 €. Aktyvavimas per QR kodą trunka mažiau nei 2 minutes bet kuriame atrakintame eSIM palaikančiame telefone. Gausite vietos 5G greitį, 180 dienų grąžinimą už neaktyvuotą eSIM ir 24/7 gyvą palaikymą.

Kiek kainuoja eSIM Kairas?

eSIM planai Kairas su HelloRoam prasideda nuo 4,31 €. Fiksuotų duomenų planų dydžiai skiriasi pagal šalį, o šiame puslapyje rasite visus parduodamus dydžius. Neriboti planai, kur jie siūlomi, apmokami už dieną. Visi planai apima vietos 5G prieigą be papildomų mokesčių ir be operatoriaus sutarties.

Kuriais tinklais veikia eSIM Kairas?

Jūsų eSIM Kairas jungiasi prie vietos 5G operatorių tinklų. Atvykus telefonas prie partnerio tinklo prisijungia automatiškai. Aprėptis priklauso nuo vietinio tinklo: paprastai ji stipriausia miestuose ir prie pagrindinių kelių, o kaimo vietovėse gali būti silpnesnė. Greitis taip pat priklauso nuo vietinio tinklo.

Kaip gauti eSIM Kairas?

HelloRoam eSIM Kairas gauti – trys žingsniai. Pirma, pasirinkite planą helloroam.com ir apmokėkite. Antra, nuskenuokite QR kodą iš patvirtinimo el. laiško telefono nustatymuose. Trečia, eSIM įsidiegia ir aktyvuojasi per mažiau nei 2 minutes. Jokio vizito į parduotuvę, jokios SIM kortelės, jokio laukimo.

Peržiūrėkite visus Afrika eSIM planus

App Store rating4,7/5

Atsisiųskite programėlę. Keliauk protingiau.

Pirkite, aktyvuokite ir stebėkite savo eSIM iš bet kur, bet kurioje kelionėje.

4,7
App Store rating
Nuskaitykite, kad atsisiųstumėte HelloRoam eSIM programėlę iOS ir Android įrenginiams