Pereiti prie pagrindinio turinio

eSIM Angola

HelloRoam eSIM planas šaliai Angola prasideda nuo 14,52 € ir veikia UNITEL 4G tinkluose. Suaktyvinkite QR kodu per dvi minutes iPhone arba Android įrenginyje. Jokios sutarties ir jokių roaming mokesčių.

eSIM Angola planai su vietiniais duomenimis

Žiūrėti paketo informaciją
Pasirinkta 1 dienos kelionė

Dienų skaičius

Daugiau dienų, mažesnė dienos kaina!

eSIM kortelių skaičius

Kiek keliautojų?

1eSIM
Iš viso
27,43 €

ir uždirbkite 1,36 € kredito

Greitai apmokėti

Pasirinkite eSIM skaičių

Kiek keliautojų

1eSIM
Iš viso
27,43 €

ir uždirbkite 1,36 € kredito

Įdiekite eSIM bet kada. Planas prasideda tą akimirką, kai jūsų įrenginys prisijungia prie vietinio tinklo paskirties vietoje.

Saugus mokėjimas

Šifruota ir saugu

VisaMastercardAmexApple PayGoogle PayJCBUnionPay

HelloRoam parduoda išankstinio apmokėjimo eSIM Angola duomenų planus nuo 14,52 €. HelloRoam teikia ryšį 185+ šalyse per 212+ partnerių tinklų. Jūsų eSIM automatiškai prisijungia prie vietinių 4G tinklų vos nusileidus. Aktyvuokite QR kodu per mažiau nei 2 minutes. Jūsų Telia LT, Tele2 ar Bitė numeris lieka aktyvus dviejų SIM režimu, o eSIM tvarko duomenis.

tinklai
212+
tinklo tipas
4G
aktyvavimas
mažiau nei 2 minutės

Atnaujinta

HelloRoam Angola eSIM plano aprėptis

Pigus eSIM Angola, pradedant nuo 14,52 €. Vietos 4G duomenys per vietinius partnerių tinklus, o greitis priklauso nuo vietinio tinklo. Veikia bet kuriame operatoriaus neužrakintame telefone, kuris palaiko eSIM. SIM kortelių eilės oro uoste Angola sugaišta pirmą kelionės valandą. HelloRoam e SIM planas šaliai Angola prasideda nuo 14,52 € ir veikia UNITEL 4G tinkluose. Nuskaitykite QR kodą namuose ir atvykite jau prisijungę per kelias minutes. Jokio fizinio SIM keitimo, jokios sutarties.

eSIM Angola su 4G aprėptimi

HelloRoam siūlo Angola eSIM planus nuo 14,52 €. Prisijunkite prie 4G tinklo per UNITEL. Aktyvuokite eSIM QR kodu prieš kelionę.

  • Planai nuo 14,52 € su 4G greičiu
  • Aprėptis iš UNITEL
  • Akimirksniu suaktyvinamas per mažiau nei 2 minutes
  • Pinigų grąžinimas per 180 dienų už neaktyvuotus eSIM
  • Angola aprėptis pagrindiniuose miestuose
Tinklas
4G
Planai nuo
14,52 €
Aktyvavimas
Mažiau nei 2 min.
Pinigų grąžinimas
180 dienų neaktyvuotam eSIM
Kaip naudoti HelloRoam

Kaip nustatyti eSIM Angola

Atlikite šiuos veiksmus, kad pradėtumėte naudoti HelloRoam eSIM iPhone arba Android įrenginyje.

Nustatykite eSIM iPhone su HelloRoam programėle

Nustatykite eSIM Android įrenginyje su HelloRoam programėle

  1. 1

    Pasirinkite planą ir apmokėkite

    Pasirinkite duomenų planą savo paskirties šaliai ir saugiai apmokėkite internetu.

  2. iPhone nuskaito QR kodą eSIM įdiegimui
    Android nuskaito QR kodą eSIM įdiegimui
    2

    Nuskenuokite QR kodą

    Nuskenuokite QR kodą, atsiųstą į jūsų el. paštą, kad įdiegtumėte eSIM.

  3. 3

    Paruoštas atvykus

    eSIM įsidiegia iš karto ir aktyvuojasi, vos jums nutūpus.

  4. HelloRoam programėlė, rodanti, kiek duomenų liko jūsų eSIM plane
    4

    Tvarkykite iš programėlės

    Stebėkite naudojimą, pridėkite duomenų ir tvarkykite visus eSIM iš HelloRoam programėlės.

Planai pasikeitė? Nesijaudinkite, mes pasirūpinsime.

Planai keičiasi. Su HelloRoam galite prašyti pinigų grąžinimo už bet kurį eSIM, kuris nebuvo aktyvuotas, per 180 dienų nuo pirkimo.

Sužinokite daugiau apie mūsų pinigų grąžinimo politiką

HelloRoam eSIM Angola vs kelionių SIM kortelė ar Telia, Bitė ir Tele2 roamingas

Lyginate eSIM ir kelionių SIM kortelę Angola kelionei? Su eSIM aplenksite oro uosto SIM kioską. Už ES ribų Telia ar Tele2 roaming mokesčiai greitai susideda. HelloRoam parduoda išankstinio mokėjimo eSIM Angola kelionei nuo 14,52 €, su 180 dienų pinigų grąžinimu už neaktyvuotas eSIM.

Kodėl keliautojai iš Lietuvos renkasi HelloRoam eSIM Angola

  • 24/7 gyvas pokalbis

    Reikia pagalbos 2 val. nakties Tokijuje ar vidurnaktį Paryžiuje? HelloRoam pagalba veikia 24/7. Rašykite mums per tiesioginį pokalbį, WhatsApp arba el. paštu help@helloroam.com. Mobiliojo ryšio problemos nelaukia darbo valandų, todėl nelaukiame ir mes.

  • Geriausia eSIM Angola kelionėms

    Naudokitės duomenimis 4G greičiu nuo pat nutūpimo Angola. Už ES ribų išvengsite namų operatoriaus roaming mokesčių. HelloRoam per kelias minutes sujungia jus su vietos operatorių tinklais, nesvarbu, ar keliaujate, ar dirbate. Ryšys pradeda veikti dar prieš praeinant muitinę.

  • Dviguba SIM – namų numeris lieka

    Palikite lietuvišką Telia Lietuva, Tele2 ar Bitė kortelę aktyvią skambučiams ir žinutėms namuose. HelloRoam eSIM tvarko duomenis kaip atskira linija bet kuriame dvigubą SIM palaikančiame telefone. Duomenų paketas veikia nepriklausomai – jūsų namų numeris niekur nedingsta.

  • 212+ operatorių tinklų įskaitant Angola

    HelloRoam eSIM jungiasi prie 212+ operatorių tinklų 185+ šalyse. Telefonas automatiškai prisijungia prie partnerio 4G tinklo. Prie tinklo prisijungiate iškart, operatoriaus rinktis rankiniu būdu nereikia.

  • Įspėjimai prieš baigiantis duomenims

    HelloRoam atsiunčia el. laišką, kai fiksuoto plano duomenų lieka nedaug, todėl galite laiku papildyti planą arba nusipirkti naują. Jei planas palaiko papildymą ir dar galioja, papildykite jį programėlėje, nediegdami eSIM iš naujo ir nevykdami į parduotuvę. Naują išankstinio mokėjimo duomenų paketą paskyros skydelyje pridėsite per mažiau nei minutę.

  • Vietinis 4G greitis

    Jūsų Angola eSIM jungiasi prie vietinių 4G tinklų. Telefonas prisijungia prie pasiekiamo HelloRoam partnerio tinklo, kuriuo galite naudotis navigacijai, srautiniam turiniui ir vaizdo skambučiams. Greitis priklauso nuo vietinio tinklo ir jūsų buvimo vietos.

  • Regioniniai ir pasauliniai planai

    Keliaujate per kelias šalis? HelloRoam regioniniai planai vienu pirkimu apima daug šalių Europoje, Azijoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei kitur. Vienas duomenų paketas kelioms kryptims, jokio SIM keitimo kirtus sieną.

  • Interneto taškas ir duomenų dalijimasis Angolae

    Bendrinkite Angola eSIM duomenis su nešiojamuoju kompiuteriu ar planšete per telefono interneto tašką. Jokių papildomų mokesčių, jokios sąrankos. Veikia su visais eSIM suderinamos telefonais. Mobilieji duomenys dalijamasi akimirksniu – visi kelionės dalyviai lieka prisijungę iš vieno plano.

eSIM Kainos Angola

geriausia eSIM Angola kelionėms su HelloRoam

eSIM Kainos Angola
Dienų skaičiusKaina
1 diena27,43 €
3 dienos78,18 €
7 dienos168,99 €
15 dienos329,19 €
22 dienos446,61 €
30 dienos559,63 €

HelloRoam ir kiti eSIM paslaugų teikėjai Angola

Palyginkite HelloRoam su Airalo, Holafly, Nomad, Saily ir Ubigi šiai krypčiai. Lentelėje palyginta: 180 dienų pinigų grąžinimas už neaktyvuotas eSIM, mokesčiai už viršytus duomenis ir QR kodo pristatymo laikas. HelloRoam QR kodas paprastai atkeliauja el. paštu per kelias minutes po apmokėjimo.

Funkcijų palyginimas
Funkcijų palyginimasHelloRoam
AiraloHolaflyNomadSailyUbigi
180 dienų pinigų grąžinimas (neaktyvuotoms eSIM)Funkcija prieinamaFunkcija neprieinamaFunkcija prieinamaFunkcija neprieinamaFunkcija neprieinamaFunkcija neprieinama
Jokių papildomų mokesčių už duomenisFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinama
Momentinis QR kodo pristatymasFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinamaFunkcija prieinama

Kas yra e SIM? Kaip eSIM veikia Angola kelionėse

Angola eSIM – skaitmeninė SIM kortelė, įmontuota tiesiai į jūsų telefoną. Jokio plastikinio lusto, jokio SIM lizdo. Nuskenuokite QR kodą ir aktyvuokite eSIM per mažiau nei 2 minutes bet kuriame eSIM suderinamos telefone. Veikia kaip išankstinio mokėjimo SIM užsienio kelionėms – be oro uosto parduotuvės, be fizinės kortelės keitimo, be operatoriaus sutarties. vadovas

Sužinoti daugiau apie eSIM

Mobiliojo ryšio vadovas keliautojams: Angola

Angola siūlo 4G mobilųjį ryšį. Su HelloRoam eSIM prisijungiate prie UNITEL tinklo iš karto nusileidę.

  • HelloRoam jungiasi prie UNITEL 4G (Angola)
  • 4G aprėptis per UNITEL
  • Nustatykite eSIM prieš išvykimą
  • Stebėkite duomenų naudojimą

eSIM kelionių patarimai – Angola

  1. Nustatykite eSIM prieš išvykimą

    Atsisiųskite HelloRoam eSIM profilį namuose prieš skrydį. Įjunkite mobilųjį duomenų ryšį nusileidę ir būsite iškart prisijungę. Nebereikia ieškoti SIM kortelės oro uoste.

  2. Atsisiųskite žemėlapius be interneto

    Dideliuose miestuose ryšys paprastai yra geras. Atokiose vietovėse signalas gali būti silpnesnis. Atsisiųskite reikiamų sričių žemėlapius prieš vykdami.

  3. Stebėkite duomenų naudojimą

    HelloRoam programėlė rodo, kiek duomenų sunaudojote, tačiau rodmenys gali vėluoti iki 3 valandų. Kai fiksuoto duomenų kiekio plane lieka mažai duomenų, gausite el. laišką. Papildykite duomenis tiesiogiai programėlėje, nereinstaliuodami eSIM.

  4. Palikite namų SIM aktyvią

    Dviejų SIM telefone naudokite namų SIM skambučiams ir SMS žinutėms. Nustatykite HelloRoam eSIM kaip numatytąją duomenų liniją. Būsite pasiekiami savo įprastu numeriu ir gausite greitą vietinį ryšį.

Angola mobiliųjų tinklų apžvalga

Pagrindiniai Angola operatoriai yra UNITEL. 4G aprėptis yra platesnė didžiuosiuose miestuose. Jūsų HelloRoam eSIM jungiasi prie UNITEL tinklo, o ryšio greitis priklauso nuo vietovės.

UNITEL
4G

HelloRoam eSIM prieš vietinę SIM kortelę ir operatoriaus kainas Angola

Štai sąžiningas jūsų ryšio galimybių palyginimas.

HelloRoam eSIM prieš vietinę SIM kortelę ir operatoriaus kainas Angola
Kategorija
HelloRoam eSIMRekomenduojama
Vietinė SIM kortelė
Operatoriaus roaming
Tikslina kaina

From €14.52 total

€2.59–€6.91 total

—

Detalės

Planai prasideda nuo 14,52 €. Pirkite internetu, nuskanuokite QR kodą namuose ir atvykite jau prisijungę. Jokių eilių oro uoste ir jokių SIM kortelių pirkimo rūpesčių.

Galima rasti oro uostuose ir parduotuvėse, tačiau nustatymas užima laiko. Nepanaudotas kreditas baigiantis plano laikotarpiui baigiasi.

Dauguma operatorių imasi didelių mokesčių už tarptautinius duomenis per dieną. Net trumpa kelionė gali kainuoti daugiau nei tikėtasi.

duomenimis kainos apytikslės. Tikrasis sutaupymas gali skirtis.

Geriausias laikas keliauti į Angola

Prieš vykdami į Angola, susipažinkite su vietinėmis oro sąlygomis. HelloRoam eSIM suteikia 4G ryšį ištisus metus, o greitis priklauso nuo vietinio tinklo.

Peržiūrėjo HelloRoam redakcijos komanda

Lygių sezonas
10111201020304
Sausas sezonas
0506070809

Peržiūrėjo HelloRoam redakcijos komanda

Populiarios kryptys: Angola

  • Cacuaco, Angola

    Cacuaco

    Atraskite Cacuaco, Cacuaco su HelloRoam eSIM. Mobilusis internetas be rūpesčių.

    Cacuaco is part of greater Luanda and shares UNITEL 4G dengia miestą. Ryšys patikimas visame mieste.

  • Huambo, Angola

    Huambo

    HelloRoam eSIM Huambo miestui. Stabilus mobilusis ryšys AO.

    Huambo has UNITEL 4G dengia miestą. Miesto centre signalas stipriausias.

  • Lobito, Angola

    Lobito

    Lobito yra pagrindinis Angulos uostamiestis Atlanto pakrantėje. HelloRoam suteikia jums ryšį uosto kvartale ir apylinkėse.

    Unitel teikia geriausią 4G ryšį Lobito mieste. Aktyvuokite HelloRoam eSIM prieš skrydį į Angolą.

  • Luanda, Angola

    Luanda

    Vykstate į Luanda? HelloRoam eSIM jungia jus Angola be tarptinklinio.

    UNITEL 4G dengia miestą. Aktyvuokite HelloRoam eSIM prieš atvykstant.

Skaidrė 1 iš 4

Atsiliepimai

Ką sako mūsų klientai

Tikri atsiliepimai iš Trustpilot ir App Store, išversti iš anglų kalbos.

40 tūkst.+ keliautojų naudojosi HelloRoam

Cat

Trustpilot
Per kelionę po Europą mano viešbučio Wi-Fi buvo toks lėtas, o už viešbučio ribų Wi-Fi buvo nepatikimas. Nebegalėjau to pakęsti, tad kelioms dienoms įsigijau helloroam. Buvo keblu viską teisingai įdiegti dėl pagrindinių nustatymų (su mano originaliu numeriu). Bet susisiekiau su jų klientų aptarnavimu per WhatsApp. Super greitai atsakė ir labai padėjo, nurodė konkrečius ir aiškius žingsnius, kaip išspręsti problemą. Džiaugiuosi, kad kelionės metu turėjau 4G roamingą, o ne vargau su vis trūkinėjančiu Wi-Fi!!

Šio kliento įvertinimas: 5 iš 5

Keliautoja šypsosi prie oro uosto lango, laikydama telefoną
Labai gera patirtis! eSIM buvo lengva įdiegti ir Londone veikė puikiai. Buvo daug pigiau, nei būtų kainavę ten naudotis savo operatoriumi.

Ilona

Trustpilot

Šio kliento įvertinimas: 5 iš 5

metulker

App Store
Sunku įdiegti, bet pagalba buvo gera

Šio kliento įvertinimas: 5 iš 5

Reuben

Trustpilot
Labai patenkintas HelloRoam. Viskas veikė taip, kaip tikėjausi: nuo susirašinėjimo ir Google Maps iki srautinio transliavimo, be jokių problemų. Paprasta naudotis, patikima ir nebrangu. Keliaudamas mielai vėl jais naudočiausi.

Šio kliento įvertinimas: 5 iš 5

Žygeiviai su kuprinėmis eina Didžiąja kinų siena

Angeline

Trustpilot
Patikimas ryšys. Priimtinos kainos.

Šio kliento įvertinimas: 4 iš 5

Atnaujinta

Dažniausiai užduodami klausimai apie eSIM Angola

Kaip įsigyti eSIM planą šaliai Angola internetu?

Keliautojai į Angolą užsisako eSIM planą internetu ir suaktyvina QR kodu prieš išskrendant. HelloRoam veikia UNITEL 4G tinkluose nuo 14,52 €. Jūsų QR kodas paprastai atkeliauja el. paštu per kelias minutes po apmokėjimo.

Ar e-sim Angola planai veikia be roaming mokesčių?

Visi HelloRoam planai šaliai Angola prasideda nuo 14,52 € be jokių roaming mokesčių ar papildomų sąnaudų. Tinklai veikia per UNITEL 4G infrastruktūrą. Jokios sutarties ir 180 dienų grąžinimas neaktyvuotam eSIM.

Koks geriausias eSIM Angola?

HelloRoam yra geriausias eSIM Angola pasirinkimas: jungiasi prie 212+ operatorių tinklų 185+ šalių, planai prasideda nuo 14,52 €. Aktyvavimas per QR kodą trunka mažiau nei 2 minutes bet kuriame atrakintame eSIM palaikančiame telefone. Gausite vietos 4G greitį, 180 dienų grąžinimą už neaktyvuotą eSIM ir 24/7 gyvą palaikymą.

Kiek kainuoja eSIM Angola?

eSIM planai Angola su HelloRoam prasideda nuo 14,52 €. Fiksuotų duomenų planų dydžiai skiriasi pagal šalį, o šiame puslapyje rasite visus parduodamus dydžius. Neriboti planai, kur jie siūlomi, apmokami už dieną. Visi planai apima vietos 4G prieigą be papildomų mokesčių ir be operatoriaus sutarties.

Kuriais tinklais veikia eSIM Angola?

Jūsų eSIM Angola jungiasi prie vietos 4G operatorių tinklų. Atvykus telefonas prie partnerio tinklo prisijungia automatiškai. Aprėptis priklauso nuo vietinio tinklo: paprastai ji stipriausia miestuose ir prie pagrindinių kelių, o kaimo vietovėse gali būti silpnesnė. Greitis taip pat priklauso nuo vietinio tinklo.

Kaip gauti eSIM Angola?

HelloRoam eSIM Angola gauti – trys žingsniai. Pirma, pasirinkite planą helloroam.com ir apmokėkite. Antra, nuskenuokite QR kodą iš patvirtinimo el. laiško telefono nustatymuose. Trečia, eSIM įsidiegia ir aktyvuojasi per mažiau nei 2 minutes. Jokio vizito į parduotuvę, jokios SIM kortelės, jokio laukimo.

Ką reikia žinoti prieš perkant

  • eSIM reikalauja atrakinto ir eSIM palaikančio telefono. Patikrinkite telefono nustatymus prieš perkant.

  • Dauguma kelioninių eSIM paketų suteikia tik duomenis. Jūsų esamas telefono numeris lieka aktyvus skambučiams ir žinutėms per pagrindinę SIM kortelę.

  • Angola ne visur turi vienodą ryšio kokybę. Miestuose paprastai veikia geras 4G ryšys, o kaimo ar atokesnėse vietovėse jis gali būti ribotas.

  • Įdiekite eSIM prieš kelionę. Aktyvavimui reikia interneto ryšio, kurio oro uoste gali nebūti.

Skaidrumo pranešimas

Paslaugų teikėjo pavadinimas (SPN)
HelloRoam rodomas kaip operatoriaus pavadinimas jūsų telefono būsenos juostoje per SPN – standartizuotą eSIM profilio lauką. Skirtingai nuo daugumos kelionių eSIM perpardavėjų, HelloRoam suteikia savo Service Provider Name kiekviename eSIM profilyje.
Viešojo tinklo pavadinimas (PNN)
PNN yra tinklo pavadinimo laukas eSIM profilyje, apibrėžtas 3GPP TS 31.102 standarte (EF_PNN). Jūsų telefonas gali jį nuskaityti ir parodyti tinklo, kurį naudojate, pavadinimą.
Prieigos taško pavadinimas (APN)
HelloRoam eSIM įdiegimo metu automatiškai nustato prieigos taško pavadinimą (APN). Jūsų įrenginys prisijungia prie vietinio partnerio tinklo be jokių rankinių nustatymų.

Kainos yra mūsų mažmeniniai tarifai 185+ šalyse. Rekomenduojamas planas parenkamas pagal duomenų kiekį ir kainą. Neaktyvuoti eSIM kvalifikuojasi 180 dienų pinigų grąžinimui.

Future Syncs Limited 124 City Road, London, EC1V 2NX, UK +44 203 916 6249 help@helloroam.com Reg. Nr. 15950168

Šaltiniai

  1. GSMA eSIM specifikacija
  2. ITU Telecom Statistics
  3. HelloRoam tinklo aprėptis

Peržiūrėkite visus Afrika eSIM planus

App Store rating4,7/5

Atsisiųskite programėlę. Keliauk protingiau.

Pirkite, aktyvuokite ir stebėkite savo eSIM iš bet kur, bet kurioje kelionėje.

4,7
App Store rating
Nuskaitykite, kad atsisiųstumėte HelloRoam eSIM programėlę iOS ir Android įrenginiams